תבחרו בבריאות שלכם

מחירי הסיגריות והטבק נוסקים כל הזמן ואתם כבר מתחילים להבין את הרמז – הגיע הזמן להפסיק לעשן! הקושי הוא עצום וכבר ניסתם בעבר דרכים רבות ולא צלחתם, אבל אולי הפעם תצליחו. באמצעות סיגריה אלקטרונית תוכלו לא להפסיק לעשן אבל להפסיק להחדיר לגופכם את הרעלים המזיקים. סיגריה אלקטרונית עושה את אותה הפעולה של סיגריה רגילה כשהיא מספקת לכם את התחושה של חווית עישון אליה אתם מורגלים, אך עדיין לא מחזיקה את הטבק הממכר ושלל הכימיקלים הרעילים.

אין צורך להכביר במילים עד כמה הטבק מסוכן ולא בריא לכם ולסביבה שלכם, לכן כעת תוכלו להיות מלאי תקווה בשל האופציה החדשנית והיעילה של סיגריה אלקטרונית שמונחת לכם בכיס ואתם יכולים לשאוף ממנה בכל רגע רצוי ולהיות הרבה יותר רגועים.

מבחר סיגריות אלקטרוניות                                                                                        

יש היום מבחר שלם של סיגריות אלקטרוניות שמספקות את החוויה המוכרת של עישון, הן מגיעות בגדלים שונים גוונים ודגמים ייחודיים. אם אתם מחפשים סיגריה אלקטרונית תל אביב היא לא המקום היחידי שתוכלו למצוא אותה, היום תוכלו לרכוש גם באתר האינטרנט ולקבל אותה ישירות אליכם הביתה. אתם קונים סה"כ אחת ומפסיקים לרכוש קופסאות סיגריות. תוכלו למצוא סיגריות אלקטרוניות בטעמים רבים, בטווח מחירים שונה, אבל מה שבטוח שהסיגריה שתבחרו תהייה הרבה יותר חסכונית מכל קופסאות סיגריות שאתם רגילים לשלם עליהן.

יתרונותיה של הסיגריה האלקטרונית                                                                                             

עם סיגריה אלקטרונית תוכלו עדיין לשמור כביכול על רמות הניקוטין שאותו אתם צורכים אך בהיעדר מוחלט של אפר וזפת שמזיקים לגוף שלכם. סיגריה לא מכתימה שיניים, לא מפיצה ריח רע לסביבה וניתן לעשן אותה בכל מקום והיא זמינה תמיד, אבל החשוב מכל והיתרון הגדול שלה, שסיגריה אלקטרונית תעניק לכם את האופציה של אידוי ותעזור לכם להיגמל בו זמנית.

 

מעוניינים להפסיק את ההרגל המגונה של עישון סיגריות? רוצים להחזיר את הבריאות לחייכם?  אצלנו ב- greensmoking  הסיגריה האלקטרונית שתבחרו תעניק לכם חוויית עישון של ממש. התקשרו לטל-  079-5555-401 לכל שאלה ואנו נשמח לייעץ ולסייע לכם לבחור את הסיגריה האלקטרונית המושלמת.