סיגריות אלקטרוניות

הסיגריות האלקטרוניות מאפשרות לאנשים לעשן ולצרוך ניקוטין, מבלי לשרוף את הטבק שבסיגריות. כך, חומרים רעילים רבים הנוצרים בתהליך הבעירה לא נכנסים לגוף, והסיכון להתפתחות מחלות שונות מצטמצם. על כן, אנשים רבים זונחים את העישון המסורתי ובוחרים לעשן סיגריות אלקטרוניות. במאמר הבא ניתן לקרוא על סיגריות אלקטרוניות מומלצות, וכן על טיפים לרכישה נכונה.

סיגריה אלקטרונית מומלצת

על מנת לבחור בסיגריה האלקטרונית המומלצת ביותר, מומלץ לבחון את הפרמטרים הבאים:

 • משך חיי סוללה – על מנת שיהיה ניתן להנות מהסיגריה לאורך זמן רב, מומלץ לבחור בסיגריה עם אורך חיי סוללה ארוכים ככל הניתן.
 • מגוון קיטים בטעמים מגוונים – ככל שישנם יותר קיטים עם טעמים מגוונים, כך ניתן יהיה להנות מטעמים מגוונים יותר באותה סיגריה. כך לדוגמא הדגם: Aspire r1, מגיע עם אפשרות לחיבור קיטים במגוון טעמים של פירות.
 • כמות שאיפות – כאשר מדובר על סיגריה חד פעמית, אורך חיי הסיגריה מושפע גם מכמות השאיפות הטעונות בה. על כן, במידה ורוצים להנות מסיגריה אחת לאורך זמן רב, מבלי שיעלה הצורך להחליפה באחרת, יש לבחור סיגריה עם כמות שאיפות גבוהה. כך לדוגמא, הדגם:HQD HOT 5000 Puffs Disposable  מגיע עם 5000 שאיפות, וכן עם אפשרות להטעין את הסוללה במידה ועדיין סך השאיפות טרם נגמר.
 • גודל הסיגריה – במידה ורוצים לקחת את הסיגריה לכל מקום מבלי שהיא תכביד בכיס, מומלץ לשים לב גם לגודל הסיגריה. כך לדוגמא, הדגם: MYLE V4 PEN VAPE, הינו די קומפקטי ואיכותי במיוחד.

 

טיפים לרכישת סיגריה אלקטרונית

להלן כמה טיפים שמומלץ ליישם טרם ניגשים לרכוש סיגריה אלקטרונית:

 • מותג מוכר ואמין – חשוב מאוד לבחור בסיגריה אלקטרונית של מותג מוכר ואמין. שכן, כשם שישנם מותגים המתמחים בייצור מוצרי חשמל, כך ישנם מותגים המתמחים בייצור סיגריות אלקטרוניות.
 • חנות אמינה ומקצועית – מומלץ ביותר לרכוש את הסיגריה האלקטרונית מחנות מוכרת ואמינה. זאת על מנת שהצוות המקצועי שבחנות יוכל לסייע לבחור את הסיגריה המתאימה ביותר, וכן על מנת להבטיח כי המוצרים שבחנות הינם איכותיים. 
 • המלצות חיוביות – בין הדרכים היעילות ביותר לרכישת סיגריה אלקטרונית, היא קבלת המלצות חיוביות. את ההמלצות ניתן לקבל מחברים, בני משפחה או מכרים מהעבודה, אשר רכשו בעבר סיגריה אלקטרונית והיו מרוצים הן מהשירות שקיבלו, והן מהסיגריה עצמה.
 • טעם מועדף – במיוחד עבור מי שרוצה לעבור מסיגריה רגילה לאלקטרונית, מומלץ לבחור בטעם מועדף על מנת להפוך את המעבר לקל יותר. על כן, ניתן לבחור מבין הטעמים הרבים שיש, את הטעם המועדף על כל אחד.
 • מחיר משתלם – ניתן לערוך השוואה בין כמה חנויות שונות המספקות סיגריות אלקטרוניות, על מנת שיהיה ניתן לבחור בחנות עם המחירים המשתלמים ביותר. אך יש לציין כי לא רצוי לפעול מתוך שיקול כלכלי בלבד, אלא ליישם את שאר הטיפים המובאים ברשימה. זאת משום שלעיתים מחיר נמוך מדי, עשוי להעיד על סיגריה אלקטרונית באיכות ירודה.

 

Green Smoking - סיגריות אלקטרוניות איכותיות

אנו בחברת "גרין סמוקינג" עישון ירוק, התחלנו את פעילותינו מתוך דחף של רצון לעזור לכל המעשנים להיגמל ולשמור על בריאותם ובריאות הקרובים אליהם והסובבים אותם. מטרותינו העיקריות הן:

 • לעמוד לרשותכם ולשירותכם בייעוץ והדרכה לגבי הפסקת עישון ע"י שימוש בסיגריה אלקטרונית של חברת גרין סמוקינג.
 • להעביר מסר ללקוחותינו וכל הציבור על היתרונות של סיגריה אלקטרוניות לעומת סיגריות רגילות. המוצרים שלנו הם החדישים והמתקדמים ביותר מבין הסיגריות האלקטרוניות ומשווקים בכל רחבי העולם.

לכל שאלה והתייעצות, מוזמנים ליצור אתנו קשר:
טלפון: 079-5555-401 
ווצאפ : 053-6209991
דוא"ל: info@greensmoking.co.il