סוגי טבק- טבק אורגני, טבק לגלגול ועוד

קיים היצע שופע של מוצרי טבק בשוק אשר צורכים אותם בדרכים שונות, כאשר הדרך הנפוצה ביותר היא עישון טבק בסיגריות מגולגלות. לשמחת הצרכנים, בשנים האחרונות ישנה מודעת רבה בנוגע לסיכונים של איכות נמוכה של מוצרים שונים עקב תהליכי יצור כאלה ואחרים. לכן, החתירה לשימוש במוצרים אורגניים הולכת וגדלה. מרבית האנשים שואפים למצוא את המוצר בצורתו הבסיסית והמקורית, בגרסה הבריאה ביותר שלו. דבר אשר ניתן לראות גם בעולם הטבק, כאשר יש ביקוש רב עבור טבק אורגני. עקב כך, נעשים מאמצים רבים מצד חברות רבות בתחום על מנת להציע לצרכנים מוצרי טבק אורגניים, על כן ההיצע הולך וגדל מדי שנה. 

 

טבק הוא צמח חד שנתי בעל עלים רחבים המגיע מדרום אמריקה ולמעשה עובר תהליכי יצור רבים טרם הגעתו לצרכן, אשר עשויים לפגוע בצורתם המקורית של העלים. כגון, כימיקלים, רעלים וכיוצא בזה. רבים טועים לחשוב כי צורתו האורגנית של הטבק מבטלת את השפעת הניקוטין, אולם, זה כלל לא כך. הניקוטין הוא חלק משורש הצמח וניתן למצוא אותו בעלים שלו. טבק אורגני מעניק למעשנים את האפשרות לצרוך אותו באופן האותנטי והטהור ביותר. על פי דיווחים רבים- לא ניתן להישאר אדישים לטבק אורגני איכותי המהווה טבק לגלגול הכי טוב שיש. 

 

רבים יודעים כי כיום ניתן להחליף רכישה של קופסאות סיגריות רגילות במחיר יקר, ולהכין סיגריות מגולגלות איכותיות עם טבק ונייר גלגול. מחפשים טבק לגלגול? המלצה חמה היא ללכת על סוגי טבק לגלגול שהם איכותיים ומבוקשים מאוד העשויים מעלי טבק שנבחרו בקפידה, זאת כדי להעניק לצרכן חוויית עישון משובחת. כאשר מדברים על עלי טבק אורגני, צריך לדעת שהוא לא בהכרח טבק זול, אך זו למעשה מהפכה שלמה בעולם העישון. זאת ועוד, עלי טבק למכירה ניתן למצוא כתערובת טבעית לחלוטין, ללא תוספים משמרים ו/או כימיקלים. כמו כן, חשוב לדעת כי ישנן מספר דרגות חוזק של טבק למילוי סיגריות, בינוני מלא, קל בינוני וקל. חשוב לדעת כי סיגריות רגילות אותן צורכים בחנויות, ממולאות בטבק הרבה פחות איכותי מטבק אשר מגלגלים אותו באופן עצמאי. טבק במשקל לגלגול משמש כשחקן חזק שמחליף את הטבק הרגיל הנמצא בסיגריות מעובדות רגילות, כאשר התהליכים השונים שעובר עלולים לסכן את בריאות הצרכן. על כן, טבק סיגריות שמטרתו לשמש לצרכן בגלגול עצמאי, יכול להגיע בצורה הטבעית ביותר בה ניתן לרכוש טבק. כאמור, טבק זה כולל בתוכו את כל חלקי הצמח הדרושים לסיגריה, אך ללא כמובן שאר החומרים המתווספים בייצור המוני. על כן, הצרכן שמקדיש מזמנו במילוי טבק וגלגול לסיגריה, מרוויח חיסכון לכיס וכמובן- סיגריה איכותית הרבה יותר.

 

זאת ועוד, על הצרכנים לדעת כי ברכישת טבק עליהם לבחור מספר דברים. ראשית את סוג התערובת, קיימות ארבע תערובות שכוללות את מרבית סוגי הטבק לגלגול סיגריות בארץ ובעולם. לאחר מכן יש לבחור את הכמות המבוקשת של טבק לפי משקל בה הצרכן מעוניין. חשוב לדעת כי ככל שבוחרים בכמות גדולה יותר, כך המחיר עבור טבק במשקל לסיגריות יורד. בהמשך מומלץ לבחור את סוג החיתוך, אם מגלגלים באופן עצמאי, יש לקחת חיתוך עדין. אולם, במידה וממלאים סיגריות ריקות המוכנות למילוי, יש לקחת חיתוך רחב. כמובן, אפשרות נוספת היא לחוות בעצמכם את חוויית החיתוך, ניתן לרכוש עלי טבק ומכשיר לחיתוך הנקרא גריידנר ולעשות זאת לבד. חשוב לשים לב! כשבאים לקנות טבק לסיגריות במשקל יש חנויות בהן הטבק נקרא בשם אחר ולא טבק במשקל, מהסיבה שמנסים למכור לכם טבק ממקור צמחי או סינתטי, ולא טבק מקורי. זאת על מנת שהמוכר לא יצטרך לשלם מס קניה. 

 

אם אתם רוצים להימנע מחיקויים וממוצרים ברמה ירודה, זו החנות המקוונת של Green Smoking המאמינה בלהעניק ללקוחות את המוצרים האיכותיים ביותר. קיים שירות עבור יחידים וגם עבור עסקים אשר מחפשים לרכוש טבק בסיטונאות וגם טבק לנרגילה בסיטונאות ברמה שאינה מתפשרת. כמו כן, יש לקוחות אשר ישמחו לקנות טבק לנרגילה במשקל שתהיה להם כמות כאוות נפשם זמינה בביתם לכל הזדמנות בה יחשקו לעשן נרגילה לבדם או אף לארח חברים ולעשן יחד. בין היתר, לכאלה המעדיפים טבק ערבי- שירות הלקוחות ישמח לעזור לכם גם בזה. לא פחות חשוב- פה יש את מחירי הטבק לגלגול 2022 הנוחים ביותר! 

 

אצלנו בGreen Smoking כלל המוצרים נבחרים בקפידה ובעלי תקנים, על כן, כאן תוכלו למצוא את הסיגריה שתעניק לכם חווית עישון איכותית ומספקת שאין כמותה עם מחיר טבק לגלגול המתאים לכל כיס. אנחנו קשובים לרצונות הלקוחות ונוכל לעזור לכם בבחירת טעם, בחירת חיתוך עלי הטבק ועוד.