כיום, ניתן לצרוך ניקוטין גם בצורת אידוי ולא בעירה כמו בסיגריות. תהליך הבעירה של טבק הסיגריה והניקוטין הינו תהליך שפוגע בבריאות ביחס לאידוי החומר. על כן, ניתן כיום להשיג מוצרי עישון שונים המאדים את הניקוטין ולא שורפים אותו. 

במאמר הבא ניתן יהיה להבין מה הם מוצרי אידוי ניקוטין ולקרוא על חלק ממכשירי האידוי השכיחים יותר. 

מהם מוצרי אידוי?

מוצרי האידוי האלקטרוניים, המכונים לרוב סיגריות אלקטרוניות, הינם למעשה מאיידים אישיים הפועלים על ידי סוללה המדמה את שיטת העישון המסורתית עם סיגריות טבק. היתרון הבולט של מכשירים אלו, טמון בכך שהפעולה מתבצעת ללא ההשפעות המזיקות של שאיפת תוצרי הלוואי הרבים שנוצרים בתהליך הבעירה של סיגריה רגילה. 

את מכשיר האדים מפעילים על ידי שאיפה או בלחיצה על כפתור. לאחר מכן, גוף החימום מופעל ומתחמם לטמפרטורה גבוהה אודות למטען חשמלי שנמצא בסוללה וכך נוצרים אדים המכילים ניקוטין, אותם שואפים. 

מכשיר אידוי ניקוטין - סוגים

כיום, ישנן אפשרויות שונות לאידוי הניקוטין ובניהן:

  • סיגריה אלקטרונית חד פעמית – לא מדובר על סיגריה שיוצאת מכלל שימוש לאחר שימוש אחד, אלא לאחר כמות שאיפות מסוימת. ישנן סיגריות שניתן לקחת מהן כ-2000 שאיפות וכאלו המאפשרות גם כ-7000 שאיפות. ניתן להשתמש בהן עד כמות השאיפות המקסימלית ולאחריה להשליכן לפח.  
  • סיגריה אלקטרונית נטענת – הניגוד לסיגריות חד פעמיות, את הסיגריות הללו ניתן להטעין הן בהיבט החשמלי, דהיינו הטענת סוללת הסיגריה והן מבחינת מילוי הנוזל שלה.  

 

Green-Smoking - מתמחים במוצרי ומכשירי אידוי

אנו בחברת "גרין סמוקינג" עישון ירוק, התחלנו את פעילותינו מתוך רצון לעזור לכל המעשנים להיגמל מסיגריות על בסיס טבק ולשמור על בריאותם, בריאות הקרובים אליהם והסובבים אותם. הצוות המקצועי שלנו עומד לשירות קהל לקוחותינו ומעניק ייעוץ והדרכה לגבי הפסקת עישון ע"י שימוש בסיגריה אלקטרונית של חברת גרין סמוקינג.

המוצרים שלנו הם החדישים, האיכותיים והמתקדמים ביותר בתחום ומשווקים בכל רחבי העולם.

לכל שאלה והתייעצות, מוזמנים ליצור עמנו קשר:
טלפון: 079-5555-401 
WhatsApp: 053-6209991