ההשפעות הבריאותיות של סיגריות על גוף האדם אינן חדשות. עם השנים, פותחו לקהילת המעשנים פתרונות המאפשרים להם להמשיך ולהנות מחוויית העישון בצורה שפחות מזיקה לגופם. 

סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין חד פעמית, הפכה לאופציה פופולארית במיוחד שכן, ניתן להמשיך ולהנות מעישון ללא חשש מהתמכרות ומנזקים בריאותיים משמעותיים. 

אם בוחרים לרכוש סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין, סכנות רבות הקיימות בעישון סיגריות מצטמצמות משמעותית, כולל סכנת ההתמכרות. 

יתרונות בעישון סיגריה אלקטרונית חד פעמית ללא ניקוטין 

  • נוחות – וויפ בלי ניקוטין הוא קומפקטי וקל לנשיאה גם בכיסים ובתיקים קטנים. 
  • בחירת טעם – וויפ ללא ניקוטין מגיע במבחר טעמים לבחירה. יש טעמים סטנדרטים יותר כמו מנגו ותפוחים וטעמים ייחודיים כמו דונאטס, סוכריות קופצות, נחשי גומי ועוד. 
  • מספר שאיפות – בווייפים חד פעמיים זמן השימוש נקבע לפי מספר השאיפות בוויפ,  ישנם וייפים עם 2000 שאיפות, כמו גם עם 7000 שאיפות. מומלץ מאוד לרכוש את הוויפ בהתאם לתדירות העישון. 
  • ביקור באתר בית – במידה ומדובר על חנות איכותית המספקת סיגריות אלקטרוניות איכותיות, רוב הסיכויים שהיא תציג את המוצרים שלה באתר בית מקצועי. לכן, מומלץ לבקר באתרי הבית של חנויות כאלה, על מנת לבחון את קטלוג המוצרים, את מגוון הטעמים שהיא מספקת וכן את טווח המחירים.

בחר את הסיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין שלך דרך הלינק הבא

Green-Smoking - וייפ בלי ניקוטין

אנו בחברת "גרין סמוקינג" עישון ירוק, פועלים מתוך רצון עמוק לסייע לקהילת המעשנים בישראל. אנחנו משווקים סיגריות אלקטרוניות ללא ניקוטין, סיגריות אלקטרוניות חד ורב פעמיות, אביזרי אידוי, נוזלים בטעמים ועוד שלל מוצרים.

כל המוצרים שלנו, מציעים את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר מבית המותגים המובילים בעולם. 

לקבלת פרטים נוספים ולמענה על שאלות, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון: 079-5555-401 ו\או ב-WhatsApp: 053-6209991.