מילוי לסיגריה אלקטרונית מאפשר בימיינו לרבים מאיתנו להשתמש בסיגריה אלקטרונית. חשוב להבין מה הסוגים המינים והמרכיבים שנמצאים במילוי לסיגריה אלקטרונית. נוזל מילוי לסיגריה האלקטרונית הוא נוזל אשר ממלאים את הסיגריה האלקטרונית בכדי "לעשן". את הנוזל לסיגריה שופכים לגוף חימום של הסיגריה הקרוי אוטומייזר או קרטומייזר וישנם גם קרטומייזרים שקופים שנקראים קלירומייזרים, הנוזל מתאדה בתהליך החימום והופך לאדים שאותם אנו שואפים.
 תרכובת נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית מורכבת מ-3 יסודות: ניקוטין (לא מחייב, אפשר לבחור גם ללא VG, (גליצרין צמחי וPG- פרופילן גליקול. הPG-  והVG- הם חומרים פופולאריים ובטוחים אשר כל אדם רגיל צורך ביום יום כאשר אוכל או שותה. גם מחקרים שנערכו בשנות ה-50 לשני יסודות הוכיחו כי אין כל חשש בצריכת החומרים.
 יש אפשרות לבחור האם בנוזל יהיה רק  VG גליצרין צמחי או רק PG- פרופילן גליקול, או שאפשרי מיקס של שניהם – אז מה לבחור?? מה יותר בטוח לאדות?? התשובה היא ערבוב של שינהם הוא המתכון הטוב ביותר של הנוזל כי כך גם הטעם גם הפיק בגרון (כמו של סיגריות אנלוגיות) וגם כמות האדים תהיה מיטבית ביותר! ההסבר המדויק הוא שה PG– נותן את הקיק בגרון וה- VGגורם לטעם עשיר. אולם בכמה מיקרים בודדים אנשים חשו באלרגיה ל VG  ולכן לוקחים נוזל אשר כולו 100% VG. VG(הגליצרין צמחי) מאופיין בנוזל יותר סמיך ודביק ולעומתו ה PG-(פרופילן גליקול) דליל הרבה יותר.

רב חברי הקהילה משתמשים ב- סיגריה אלקטרונית במינון של 50%-50% בכדי ליהנות מאידוי הטוב ביותר, ישנם גם אנשים אשר מערבבים נוזלים בעצמם זאת אומרת לוקחים לדוגמא נוזל בטעם תות ומוסיפים לו כמה טיפות של נוזל בטעם מנטה וכך קיבלו נוזל חדש – תות מנטול ! קחו יוזמה ותתחילו לערבב נוזלים !

בנוזלים של הנגסן שאנו משווקים הניקוטין במילוי לסיגריה האלקטרונית מופק מעלי טבק טבעיים ולא סינטטי כמו בהרבה חברות אחרות. בנוסף HANGSEN  היא יצרנית הנוזלים לסיגריה הגדולה בעולם והיא מקפידה על איכות, תקנים ובדיקות מעבדה כמו: FDA,SGS  ועוד..
את הנוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית יש לאחסן ולשמור במקום קריר ומוצל ואין לחשוף לשמש לזמן ממושך (במיוחד לא להשאיר באוטו ביום חם) יש לערבב את הבקבוק טוב לפני השימוש על מנת שהחומר ששקע יתערבב עם שאר החומרים. יש להימנע מנגיעת החומר בעניים או בפה ואם קרה שנחשפתם יש לשטוף במים מהברז עד שהצריבה נעלמת.

אידוי הנוזלים לסיגריה אינו מסוכן כלל ומהווה תחליף ראוי לתהליך גמילה מעישון הוא אומנם מכיל ניקוטין שזהו חומר ממכר אך הוא לא החומר המסרטן ! סרטן הראיות אשר נגרם מעישון סיגריות טבק נגרם משריפת הטבק והעשן הנשאף לריאות וגורם לזפת בריאות.
מומלץ למעשן חפיסה-חפיסה וחצי ביום להתחיל עם נוזל  50%PV 50%VG ורמת ניקוטין 18 מ"ג.
לאחר מס' חודשים על מנת להתחיל להיגמל יש להוריד את מינון הניקוטין דרגה אחת מטה ל- 12 מ"ג וכך עד אשר תרדו לרמה של 0 מ"ג ניקוטין ואומר שאתם לא מכורים יותר לניקוטין ויכולים להפסיק עם הסיגריה האלקטרונית!

שימוש ב- סיגריות אלקטרוניות הוא תחליף לטיפולים המסורתיים והלא מתקדמים בתחליפי ניקוטין, עם סיגריה אלקטרונית לא תצטרך לבלוע כדורים או ללעוס מסטיק מגעיל, יהיה בבעלותך מכשיר טכנולוגי חדשני ויפיפייה אשר יעזור לך לא להתקרב יותר לסיגריות טבק!
רוצים באמת להפסיק לעשן, אך לשמור על הרגל המהנה רק בלי תופעות הלוואי לבריאות שלכם ושל הסובבים אתכם?
 אם כן ,מקומך אתנו ! קהילת המאיידים הנגמלים מסיגריות אנלוגיות !